O nas

Firma Gadżety Lublin (właściciel sklepu internetowego smycze.lublin.pl) działa od roku 2014, zajmując się znakowaniem gadżetów reklamowych oraz odzieży i innych tekstyliów. Posługujemy się głównie metodami termotransferu i sublimacji, dzięki którym możemy grafikę przenosić na różne powierzchnie: tekstylia z włókien naturalnych i syntetycznych, ceramikę, szkło, drewno, metal i inne.

Współpracujemy zarówno z agencjami reklamowymi i firmami z różnych branż, jak również świadczymy usługi dla odbiorców indywidualnych - osób prywatnych.

smycze.lublin.pl - to nasz sklep służący do zamawiania smyczy reklamowych z dowolnym nadrukiem.

Dla firm

Oferujemy ceny korzystniejsze niż w przypadku odbiorców indywidualnych - warunkiem skorzystania z oferty jest założenie konta w grupie firma i dokonanie zakupu z uwzględnieniem minimalnej ilości podanej dla każdego typu produktu.

Dla Agencji Reklamowych

Agencjom reklamowym korzystającym z naszych usług proponujemy system atrakcyjny rabat agencyjny. Warunkiem uzyskania rabatu jest zarejestrowanie konta w grupie Agencje Reklamowe - przypisanie do tej grupy następuje po sprawdzeniu danych przez administratora serwisu i zatwierdzeniu ich. Rabat agencyjny wynosi 15%.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem e-mail: info@gadzety.lublin.pl lub telefonicznie pod numerem +48.607370743.

Certyfikat Rzetelna Firma

Serdecznie zapraszamy do współpracy!


Załoga smycze.lublin.pl